.....ahojky,,pozrite si to tu,,a nappište komentiikkk::::)))cmuuq

Únor 2008

Bleskowka č.2

19. února 2008 v 22:53 Bleskovky

BLESKOWKA č.2

AHOOJ..JE TU UŽ MOJA DRUHA BLESKOWKA,,,,ALE TENTOKRAT OCENIM AŽ 10 LUDI..TEDA AK SA ZAPOJI..NO NECHAM JU TU DLHŠIE..CHAPETE....TAKŽE TU JU MATE,,,,,,ICED ICED BABY,,

1.AHOOOJKY....AKO SA MAŠ??,

2.DOSTAL/A SI NIEČO NA VALENTINA?

3.
MAŠ NEJAKE DOMACE ZVIERATKO?

4.AK ANO AKE??AK NIE..PREČO?

5.MAŠ RADŠEJ AWRIL LAVINGE..ALEBO EWU FARNU?
6.BYVAŠ V BYTE ALEBO V DOME?
7.ČO BY SI CHCEL/A NA DIPLOM??
8.TAK TO JE WŠETKO....PAPA,,,,,

Diplomy za bleskowky

19. února 2008 v 21:17 Bleskovky
HAHA...SU TU DIPLOMČEKY PRE TEBA......AK SI SA ZAPOJIL/A DO BLESKOWKY....A AK EŚTE NIE..TAK MAŠ MOŽNOSŤ..LEBO JE TU UŽ DRUHA BLESKOWKA....ALE TERAZ TI DIPLOMIKY.....ZA 1 .BLESKOWKU SOM VYBRALA 6..LUDI...TAK TU SU_:

DIPLOM PRE SIMČU:

A TENTO JE PRE BARČU:

PRE MARTINKU:

PRE AVRILKY:

PRE MISCHU:

A PRE WERDU:

TAAAAAAAK DUFAM ŽE SA VAM MOJE PRVE DIPLOMY PAČIA...HEHH

Diplomy pre teba

18. února 2008 v 22:40 Diplomy
TAKŽEE...TU NAJDEŠ TVOJE DIPLOMY....TAK NAJDI TEN SWOJ A PREKOPIRUJ SI HO ...DUFFAM ŽE SA TI BUDE PAČIT LEBO AK NIE......TAK.....
TAK TU JE PRVY DIPLOM
1.DIPLOM PRE SUZUKI:
2.DIPLOM PRE DENISHEK:
DIPLOM PRE: WERDA-SB
DIPLOM ZA SPRIATELENIE PRE MARTINKU:
DIPLOM PRE FREDKU K NARODENIU MIMINIEK:
DIPLOM PRE SISU ZA SPRIATELENIE:

BEZ a S make up-om

18. února 2008 v 20:54 Celebrity bez make up-u
BRITNEY SPEARS:
HILLARY DUFF:
AVRIL LAVINGE:
NOO WIDITE TOOO...AKO VYZERAJUUU..HLASUJTE KTORA Z NICH VYZERA BEZ MAKE UP-UNAJHORŠIE....

Brad Pitt

18. února 2008 v 20:37 Celebrtity

ŽIVOTOPIS BRADA PITTA:

Datum i místo narození:
18.12.1963, Shawnee, Oklahoma
Národnost:
Americká
Brad Pitt - modrooký blonďák, filmová hvězda, kterou už nyní zná snad celý svět. Patří mezi nejkrásnější i mezi nejvíce sexy muže planety. Idol dívčích srdcí, který rád mění svou image a který sám sebe za přílišného hezouna nepokládá.

William Bradley Pitt se narodil 18. prosince 1963 ve znamení střelce ve městě Shawnee v americkém státě Oklahoma. Jeho matka se jmenovala Jane a byla výchovnou poradkyní, jeho otec se jmenoval Bill a byl manažerem dopravní společnosti. Má bratra Douga a sestru Julii. Narodil se sice v Oklahomě, ale své dětství prožil ve Springfieldu, ve státě Missouri.

V letech 1978 - 1982 byl žákem střední školy Kickapoo. Vynikal v tenise a basketballu, chodil do sboru a účastnil se dramatického kroužku. Po absolvování střední školy se rozhodl pro studium na Univerzitě v Missouri a zvolil obor žurnalistika se zaměřením na reklamu. Studia nedokončil, těsně před závěrečnými zkouškami odjel do Kalifornie s pouhými 325 dolary v kapse. V Los Angeles chtěl navštěvovat divadelní kurzy, a tak musel nejdříve pracovat: roznášel vzorky cigaret, převlečený za kuře stál před restaurací El Pollo Loco a byl také hlídačem bazénů. Jako většina dnešních filmových hvězd i on začínal s menšími televizními rolemi v seriálu "Dallas", v sitcomu "Growing Pains" a epizodách "Jump Street" s Johny Deppem. Postupem času přicházely role důležitější.

Po propadákách "Cutting Class" i "Happy Together" následoval úspěšnější film "Smrt přišla brzy", kde se Brad sbližuje s Julitte Lewisou, se kterou se však v roce 1993 rozchází.

Opravdový zvrat ale přichází až v roce 1991 s filmem "Thelma a Louise", kde se seznamuje s Geenou Davisovou. Už prvních 14 minut prozradilo, že Brad Pitt bude vynikající herec a že jeho kariéra bude opravdu dlouhá. Své kvality potvrdil i ve snímku "Teče tudy řeka" (A River Runs Through It - 1992).

Nominaci na Zlatý glóbus mu v roce 1994 přináší snímek s Julií Ormondovou "Legenda o vášni". V tomtéž roce ještě zazáří po boku Toma Cruise ve filmu "Interview s upírem". O rok později si jej režisér David Fincher vyžádá pro temnou kriminálku "Sedm", kde hraje společně s Morganem Freemanem a Gwyneth Paltrow, která se stává jeho další přítelkyní. Dokonce se spolu i zasnoubí, ale v roce 1997 se rozchází.

První Zlatý glóbus a zároveň první nominaci na Oskara mu přináší film "12 opic" (1995) režiséra Terryho Gilliama. Ve filmu "Spáči" (1996) se objevuje s Robertem De Nirem, Dustinem Hoffmanem a Kevinem Baconem, po boku Harrisona Forda ve filmu "Tichý nepřítel" (1997).

Nezapomenutelná je postava Heinricha Harrera z filmu "Sedm let v Tibetu" (1997), kde Brad ztvárňuje hlavní roli rakouského horolezce a za kterou mu byl zakázán vstup na území Číny. V roce 1998 jsme ho s Anthony Hopkinsem mohli vidět ve filmu "Seznamte se, Joe Black". Dalším snímkem byl "Klub rváčů" (1999), kde jsme mohli Brada Pitta vidět v roli Tylera Durdena, a za které inkasoval shodně po 17 500 000 dolarů.

Guy Ritchie ho obsadil do role cikánského boxera Mickeyho O'Neila ve filmu "Podfu(c)k". S Julií Robertsovou si zahrál v roce 2001 a to ve filmu "Mexičan". Proslavil se i rolí Rustyho Ryana ve filmu "Dannyho parťáci". V roce 2002 natočil filmy "Milujte svého zabijáka", "Hollywood, Hollywood", v roce 2003 ve snímku "Sinbád: Legenda sedmi moří" a na rok 2004 se připravuje "Trója" a "Pan a Paní Smithovi", za které by měl dostat celkem 37 500 000 dolarů.

Brad Pitt je majitelem panství v hodnotě 1,7 milionů dolarů v jižní Kalifornii. Od 29. července 2000 je ženatý se slavnou herečkou Jennifer Anistonovou, kterou známe především ze seriálu Přátelé. Brad kouří už od šesté třídy, oblíbeným nápojem je káva a pivo, oblíbeným jídlem je pizza a ze sportu má nejraději cyklistiku, tenis a horolezectví. Nejdříve jezdil v Jeepu Cherokee, nyní ho můžeme vidět v černém GMC SUV

FOTOGALERIA:


Britney Spears

18. února 2008 v 20:34 Celebrtity

ŽIVOTOPIS BRITNEY SPEARS:

Celé meno: Britney Jean Spears

Datum narodenia: 2.12. 1981
Znamenie: strelec

Místo město: Kentwood u New Orleans,Louisiana
Rodiče: Jamie a Lynne Spears
Sourozenci: Bryan (21), Jamie Lynn (8)
Přezdívky: Brit, Bit-Bit
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 165 cm
Hmotnost: 68 kg
Záliby: zpěv, nakupování, tancování, filmy, knihy, plavání
Oblíbené jídlo: zmrzlina, těstoviny, párek v rohlíku, pizza
Oblíbený nápoj: Sprite
Oblíbená barva: modrá

Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.
Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu
Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.
Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.
Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.
Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.
V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.
V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Nejnovějším jejím albem je "In The Zone" (2003).

FOTOGALERIA:Hillary Duff

18. února 2008 v 20:31 Celebrtity

ŽIVOTOPIS HILLARY DUFF:

Datum narození:

28.09.1987
Místo narození:
Houston, USA
Znamení:
Váhy
Životopis:Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

HILLARY AKO MALE DIETA:


Fergie

18. února 2008 v 20:27 Celebrtity

ŽIVOTOPIS FERGIE:

Datum narození: 27.03.1975

Místo narození: Kalifornie, USA

Znamení: Beran

Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy AnnFerguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Peas zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

Stacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.

FOTOGALERIA:

FILMOGRAFIA:

2006Poseidon (Poseidon) ...Gloria
2005Buď v klidu (Be Cool) ...The Black Eyed Peas
1998Outside Ozona ...Girl
1987Monster in the Closet ...Lucy
1985Snoopy's Getting Married, Charlie Brown ...Sally Brown
1984Kids Incorporated ...Stacy (1984-1989)
1984It's Flashbeagle, Charlie Brown ...Sally Brown

Green Day

18. února 2008 v 20:24 Celebrtity

O skupine GREEN DAY:

Jtedna z předních new punkových kapel 90. let (založená v amer. Bostonu). Původní název byl Sweet Children (od r. 1987). Název Green Day používají od r. 1989. Armstrong i Pritchard jsou ročník 1972. Po 1. albu přišel nový bubeník - T. Cool. Světový megaúspěchu získávají albem "Dookie" (1994), obsahujícím hit Basket Case. Tohoto alba se prodalo přes 10 miliónů nosičů.

Trojice pop-punkových rockerů Green Day je po dvouleté přestávce zpět v plné zbroji s novým albem "American Idiot". Již sedmé album pro Warner Bros. obsahuje 13 nových skladeb, přičemž skladby "Jesus Of Suburbia" a "Homecomin" mají též 5 podskladeb.

Díky úspěch předchozího alba "Dookie" Green Day rozpoutali punkrockovou mánii, která byla tenkrát předzvěstí nu-metalovych kapel typu Linkin Park, The Offspring atd., se brzké kritiky na nové album shodují, že American Idiot by mělo být doposud nejambicióznějším albem kapely. Bude-li tomu tak, ukáže čas. Prvním singlem z alba je antibushovská skladba "American Idiot", na kterou je natočen i patřičně antiamerický videoklip.

TETOVANIE BILLIEHO:

Billie Joe
INFO:
1. Pravá ruka: nápis Adrienne (jeho žena); vinná réva; 2 modlící se andělé naproti sobě (znak Jesus Christ Superstar)
2. Levá ruka: děcko kouřící doutník; klaunský náramek; E.B.P.M. (East Bay Punk Mafia) s hvězdou na obou stranách
3. Levá ruka: Jacob (syn) - písmena jsou v kostce, fotbalový balón, hvězdy a rakety kolem.
4. Pravá ruka: nápis All Ages s hvězdou na obou stranách; čínské symboly pro trávu a hlupáka, logo Riverdales (27 v kružnici); Joseph (syn)
5. Pravá ruka: pár fotek Adrienne
6. Na kyčli: číslo 80 na levé straně; nápis PUNX na pravé (neni vidět)
7. Pravá ruka: malý kříž s paprsky světla mezi palcem a ukazováčkem; červená hvězda na zápěstí.
8. Levá ruka: malé černé srdce na prostředníčku.
Další tetování ,která nejsou vidět na těchto fotkách:
9. Pravá ruka: černé srdce nad tetováním All Ages a motýlek
10. Levá ruka: Nápis PUNX mezi ukazováčkem a palcem na ruce a květina
11. Hruď: auto, lebka a pár dalších


Green Day fotkyBILLIEHO VILLA:


Orlando Bloom

18. února 2008 v 20:18 Celebrtity

Životopis Orlanda Blooma

Datum narození:13.01.1977
Místo narození:Canterbury, Kent, England, UK
Znamení: Kozoroh


Orlando se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).

Další herecké vzdělání si doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999.

Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s ELIJAHEM WOODEM (Frodo) IANEM McKELLENEM (Gandalf - čaroděj), VIGGO MORTENSENEM (Aragorn řečený Chodec - člověk) aLIV TYLER(Arwen - elfka) se stali středem zájmu všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou.

Orlando ihned po dokončení natáčení Pána prstenů se vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý Jestřáb sestřelen "Black Hawk Down".

Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pán prstenů 3 - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" bude uvedeno do kin v USA v roce 2003 (u nás pravděpodobně na počátku roku 2004).
FILMOGRAFIA:
2007Piráti z Karibiku - Na konci světa (Pirates of the Caribbean: At World's End) ...Will Turner
2006Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) ...Will Turner
2006Armenian Genocide ...Auguste Berneau
2005Království nebeské (Kingdom of Heaven) ...Balian
2005Elizabethtown (Elizabethtown) ...Drew Baylor
2004Ztracený ráj (Haven) ...Shy
2004Calcium Kid (Calcium Kid, The) ...Jimmy Connelly
2004Trója (Troy) ...Paris
2003Ned Kelly (Ned Kelly) ...Joseph Byrne
2003Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) ...Will Turner
2003Pán prstenů: Návrat krále (The Lord Of The Rings : The Return Of The King) ...Legolas Greenleaf
2002Pán prstenů: Dvě věže (The Lord of the Rings: The Two Towers) ...Legolas Greenleaf
2002Lord of the Piercing ...Legolas
2001Pán prstenů: Společenstvo prstenu (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) ...Legolas Greenleaf
2001Černý jestřáb sestřelen (Black Hawk Down) ...Todd Blackburn
1997Wilde ...Rent Boy
AAA fotogaleria:

Paris Hilton

18. února 2008 v 20:13 Celebrtity
ŽIVOTOPIS PARIS HILTON:
Datum narození: 17.02.1981
Místo narození: New York, USA
Znamení: VodnářParis Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.
FUUUUUUUUUUUUUUUUJ TATO FOTO..ALE MUSELA SOM JU TU DAT...
Adalšie fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:::

NNNNo čo howorite????

Pussycat Dolls

18. února 2008 v 20:07 Celebrtity
PUSSYCAT DOLLS-FOTO
BALERINY PUSSYCAT DOLLS:


Rihanna

18. února 2008 v 20:02 Celebrtity
ŽIVOTOPIS
Datum narození: 18.02.1988
Místo narození: St. Michael, Barbados
Znamení: Vodnář


Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé nebo Mariah CareyJejí album zní především ve stylu amerických hitparádRnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)

Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

FOTOGALERIA:

Simple Plan

18. února 2008 v 19:56 Celebrtity

Fotky Simple PlanShakira

18. února 2008 v 19:55 Celebrtity
ŽIVOTOPIS SHAKIRY:
Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, rozené Kolumbijce a Williamu Mebarakovi původem z Libanonu. Už od malinka si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži, kde bylo hlavní disciplínou hraní na kytaru. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.
Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu se Sony Music Colombia a vydala debutové album Magia "Magic", které bylo složeno z písní, jež napsala v mezi osmým a třináctým rokem. Album bylo dobře přijato Kolumbijskými posluchači.
Po absolvování základní školy se Shakira rozhodla zasvětit svůj život muzice, natočila druhé album Peligro "Danger", které si získalo značný úspěch. Aby nezanedbala vzdělání, vystudovala střední školu. Její třetí album Pies Descalzos "Barefeet" se stalo obrovským hitem a v následujících letech Shakiře pomohly k obrovskému úspěchu v Latinské Americe, Brazílii a ve Španělsku. Album se v osmi zemích stalo číslem jedna a celkově se prodalo přes 4 milióny kopií. Díky celosvětovému úspěchu alba se Shakira vydala na dvouleté celosvětové turné, na kterém byly všechny koncerty vyprodané.
Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky. Mimo zpívání také pronikla na herecké pole, v Kolumbijském seriálu "El Oasisfrom" (1994-1997).
Čtvrté album s názvem "Donde Estan Los Ladrones?" (1998), které produkovala ve spolupráci s Emiliem Stefanem (jejím budoucím manažerem), bylo dalším obrovským úspěchem a učinilo z ní největší hvězdu latinskoamerického pop-rocku. Album se stalo multiplatinovým v USA, Argentině, Kolumbii, Chile, Střední Americe , Mexiku, a platinové ve Španělsku.
Shakira také nafotila několika fotek a poskytla rozhovor v článku "Éra Rockerky" pro časopisy TimeMagazine a Cosmopolitan. Navíce byla jmenována Kolumbijsou vládou poslem dobré vůle a stala se latinským ženským umělcem roku na World Music Awards.
V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards. Rok 2001 byl pro Shakiru přelomový, vydala nové album Laundry Service, první album s písničkami v anglickém jazyce. Díky tomuto významnému kroku uskutečnila průlom do světového popu. Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

A tu nejaka fotogaleria:Us5

18. února 2008 v 19:49 Celebrtity

Členovia skupiny a niečo o nich!


Christopher Watrin
Datum narození: 7.8.1988 Místo narození: Koln
Výška: 178 cm
Barva vlasů: blond
Barva očí: Modrá
Izzy Gallegos
Datum narození: 19.10.1983 Místo narození: Orlando, florida
Výška: 173cm
Barva vlasů: červené dredy, teď ostříhané
Barva očí: Hnědá
Jay Khan
Datum narození: 31.3.1982 Místo narození: Orlando, florida
Výška: 188cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Michael Johnson
Datum narození: 18.7.1987 Místo narození: Mainz
Výška: 176 cm
Barva vlasů: černá
Barva očí: Hnědá
Christopher Richard Stringini (Richie)
Datum narození: 28.11.1988
Místo narození: Wheaton IL.
Výška: 173 cm
Barva vlasů: blond
Barva očí: Modrá
A FOTKY SPOLU........................US5

A EŠTE JEDNA:Zufale manželky

18. února 2008 v 19:38 Celebrtity
Zufale manželky
POSTAVY:
V seriálu "Zoufalé manželky" hraj: Lynette Scavo

Lynette Scavo bola velmi úspešnou manažerkou, ale po tom čo sa pred 6 rokmi vydala, tak z práce odišla a plne sa venuje svojej roli matky. Jej manžel Tom, nebýva moc často doma, takže starost o ich 4 hyperaktivne deti, je na nej. Takže neni divu, že niekedy na konci dna je na pokraji zrutenia.


V českém znění: Ivana Milbachová

Felicity Huffman

Miesto narození: Bedford, New York, USA
Datum narodenia: : 9. Dezember 1962

Filmy:
"Christmas with the Kranks" ( 2004)
"Raising Helen" (2004)
"Magnolia" (1999)
"The Spanish Prisoner" (1997)
"Hackers" (1995),
"Things Change" (1988)
...celá filmografie

TV - seriály:
"Out of Order" (2003)

TV-hostovánie:
"Frasier" (2003)
"Chicago Hope" (1997)
"The XFiles" (1993)
"Law and Order" (1992)

Felicity Huffman sa narodila 9. novembra 1962 v New Yorském Bedfordu v znamení strelca. Cele jej meno je Felicity Kendall Huffman, meria 165 cm. Jej prezívka je Flicka. Felicity ma šest starších sestier a jedneho mladšieho brata. Svoje detstvo strávila v horskom meste Aspen v štate Colorado, kde vyrastla so svojou matkou, ktoru manžel opustil ked bolo Felicite iba jeden rok.

Už na strednej škole se začala venovat herectví. Maturovala v roku 1981 a potom se odebrala na Newyorskou univerzitu, kde vystudovala dramatický obor. Po skončení univerzity v New Yorku odišla do Londýna kde študovala herectvo na Královskej akademii dramatického umenia.


A sukromie?Matka na nu nemala moc času,.Ako dietabola dost temperamentna a už v 15 rokoch si našla prácu v televiznej spoločnosti. Vydala svoJu prvu knihu s názvom A Practical Handbook for the Boyfriend, ktotu napisala so svojou nejlepšiou kamarátkou, filmovou producentkou Patriciou Wolff.
V seriálu "Zoufalé manželky" hraje: Susan Mayer

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem, ale není jediná, kdo by se rád s novým obyvatelem blíže seznámil.


V českém znění: Dana Černá

Teri Hatcher

Místo narození: Sunnyvale, Kalifornie, USA
Datum narození: 8. prosince 1964

Filmy:
"Spy Kids" (2001)
"Tomorrow Never Dies" ("Zítřek nikdy neumírá") (1997)
"Tango & Cash" (1989)
"The Big Picture" (1989)

TV - seriály:
Lois & Clark: The New Adventure of Superman" (1993)
"The Love Boat" (1977)

TV-hostování:
"Two and a Half Men" (2004),
"Seinfeld" (1993)
"Star Trek: The Next Generation" (1988)

Teri Hatcher se narodila 08.12.1964 v Sunnyvale, Kalifornie. Ve znamení Střelce. Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Star Trek: The Next Generation (Star Trek: Nová generace - ČTV), Quantum Leap (Kvantový skok), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Seinfeld a Saturday Night Live. Větší úlohy vytvořila v kriminálním seriálu MacGyver - ČTV (1986-90) a v komediálních seriálech The Love Boat (1985-86, Loď lásky), Karen's Song (1987, Karenina píseň) a Sunday Dinner (1991, Nedělní večeře). Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní novinářky Lois Laneové v úspěšném seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman (1993- , Superman - ČTV), jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.
V seriálu "Zoufalé manželky" hraje: Julie Mayer

Julie, je dcera Susan, která má někdy víc rozumu než její vlastní matka. Julie se jeden čas hodně přátelí se Zachem, což se Susan moc nelíbí, jelikož má Zacha za psychicky narušené dítě. Poté co Zach odjede, se do Wisteria Lane přistěhuje Ediin synovec Austin, zprvu leze Julie spíše na nervy, ale jak se říká co se škádlívá, . . . .

Andrea Bowen

Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Datum narození: 4. březen 1990

Filmy:
"New York Crossing" (1996),...

TV - seriály:
"Law & Oder",
"That Was Then" (2002),...

TV-hostování:
"One Tree Hill"
"Nip/Tuck"

Andrea vyrostla na jevišti. V 6. letech učinkovala v divadelním představení v New Yorku na Broadwai ve hře "Bídníci". Později hrála po boku Richarda Chamberlaina "Za zvuku hudby" a také v muzikále "Jane Eyre While".

V seriálu "Zoufalé manželky" hraje: Zach Young

Zach je velmi tichý. Po smrti své matky se uzavře ještě více do sebe. Okolí se spíše vyhýbá. Začnou se mi vybavovat věci z dětství, na které si až do této doby vůbec nevzpoměl.


Cody Kasch

Místo narození: Kalifornie, USA
Datum narození: 21. srpen 1987

Filmy:
"Normal Ohio" (2000)
"Show And Tell"
"Behind God´s Back"

TV - seriály:
"Out There" (2003)

TV - hostování:
"Emergency Room", "Nash Bridges", "Boston Public", "NYPD Blue", . ..
Cody Kasch byl k herectví předurčen. V představení "God´s Country" si ho všiml agent a nabídl mu roli v reklamě. Od této chvíle nenechali nabídky na role na sebe dlouho čekat. Ke Codyho láska (kromě televizních a filmových rolí) patří také divadlo. Ve volném čase Cody rád cestuje a zajímá se o politiku. Kromě toho hraje také se svým bratrem v kapele.


A TU JE HRA ZUFALE MANŽELKY:

Zoufalé manželky

Fotogaleria

18. února 2008 v 19:02 Avril Lavinge

FOTOGALERIA AVRIL LAVINGE


Svatba Avril

18. února 2008 v 18:36 Avril Lavinge
JJJEEJ TU SU FOTKY AVRIL ..Z JEJ SVATBY.-...PAČIA SA VAM JEJ ŠATY???....

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku